KARIERA

Handlowiec ds. sprzedaży konstrukcji kompozytowych i instalacji OZE

Handlowiec OZE pozyskuje  zamówienia na konstrukcje kompozytowe i instalacje OZE (panele Fotowoltaiczne, farmy Fotowoltaiczne na gruncie, farmy fotowoltaiczne pływające, farmy i instalacje PV na dachach obiektów przemysłowych hal i domach prywatnych, pompy ciepła, piece elektryczne indukcyjne i piece soniczne).

Handlowiec OZE planuje swoją pracę samodzielnie rozliczając się z efektów pracy i pozyskanych zamówień i zawartych umów min raz w tygodniu przed dyrektorem handlowym z którym uzgadnia i przygotowuje oferty przetargowe i handlowe oraz uzgadnia plany sprzedaży i zadania w układzie tygodniowym.

Do jego obowiązków należy odpowiadanie na zapytania ofertowe klientów, odwiedzanie klientów w celu pozyskania zamówień, monitorowanie zapotrzebowania rynkowego i cen konkurencji, dbanie o odpowiedni wizerunek firmy i prezentację merytoryczną przedstawianej oferty handlowej. Stałe podnoszenie swoich umiejętności merytorycznych w zakresie OZE jak i negocjacyjno-handlowych.

Prowadzenie działalności handlowej na rzecz spółki w oparciu o obowiązujące procedury i zatwierdzone wzory dokumentów min ( zamówień, umów poufności, umów dostawy, kalkulacji sprawdzających, faktur i dokumentów księgowych).

Do prawidłowego wykonania swoich obowiązków spółka oddaje do dyspozycji i wykorzystania:

  • Karty katalogowe produktów i wzory umów i ofert;
  • Szkolenia techniczne i handlowe ;
  • Stronę www;
  • Niezbędny sprzęt komputerowy wraz z oprograowaniem;
  • Miejsce pracy biurowej;
  • Samochód służbowy;
  • Systemy motywacyjne i rozwoju zawodowego

Doświadczenie w pracy handlowca OZE lub PV min 2 lata.

Prawo jazdy kategorii B

Mile widziana znajomośc języka obcego angielski lub niemiecki.

Podległość:   Dyrektor ds. Handlowych

Wynagrodzenie:  Min stała na poziomie 1,5 średniej krajowej plus premia z pozyskanych i zrealizowanych zamówień