SŁUPY KOMPOZYTOWE

Słupy oświetleniowe z kompozytu polimerowego to innowacyjne konstrukcje podnoszące bezpieczeństwo. Oferta innowacyjnych konstrukcji kompozytowych, łamanych, stylizowanych czy kompozytowo-aluminiowych pozwala dobrać optymalne rozwiązania do Twojej inwestycji. Dzięki szerokiej gamie rozwiązań montażowych i technologicznych produkty przeznaczone są również do trudnych warunków i spełniają podwyższone standardy bezpieczeństwa. Świetnie sprawdzą się w branżach takich jak: budownictwo, drogownictwo czy HoReCa. W naszej ofercie znajdują się również maszty flagowe, które idealnie sprawdzą się jako narzędzie reklamowe i reprezentacyjne. Wszystkie oferowane przez nas produkty są w pełni odporne na korozję i nie posiadają wartości złomowej.

Słupy spełniają normę PN-EN 40-7.

Słupy posiadają certyfikat bezpieczeństwa biernego

Odpowiednie dla każdej kategorii dróg, parków i ogrodów.

Bardzo lekka konstrukcja zapewnia łatwość transportu i szybki montaż

Nowoczesny design z możliwością naniesienia własnego wzoru

Słupy z dyspenserami płynu dezynfekującego.

Dostępne u nas rozwiązanie łączy funkcję oświetlenia ulicznego z jednoczesną zabudową dozownika na płyn do dezynfekcji rąk. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapewniony zostaje dostęp do środka dezynfekującego, tym samym ograniczając rozprzestrzenianie się wirusów i bakterii. 

Nasze produkty to inteligente rozwiązanie zaprojektowane w celu utrzymania czystości i higieny dłoni w przestrzeni publicznej, w miejscach, gdzie zwykle w ciągu dnia przewija się wiele osób.

Słupy dostępne w wysokościach 3-12 metrów

Rozwiązanie mobilne i multimedialne

Możliwość zdalnego zarządzania oświetleniem

100% recycling

Galeria: